Labels
  • rukavice
  • kukly
  • vesty
  • filtre
  • rukavice
  • ochrana dýchacích ciest
  • filtre
  • okuliare
  • ochrana pred pádom

Rukavice - Rukavice špeciálne - protiporézne:Kovové rukavice z vysoko odolných nerezových krúžkov (dĺžka podľa typu), textilný sťahovací remienok, obojručné, maximálna ochrana proti porezaniu. Krátke prevedenie bez manžety.

Veľkosť
:
S, M, L, XL, XXLKovové rukavice z vysoko odolných nerezových krúžkov, chránič predlaktia (dĺžka podľa typu), textilný sťahovací remienok, obojručné, maximálna ochrana proti porezaniu. Rukavice so 120 mm manžetou.

Veľkosť
:
M, L, XL, XXLBezšvový úplet Dyneema/nylon s vysokou odolnosťou proti prerezaniu, dlaň a prsty povrstvené bielym polyuretánom, farba biela. Poťah PU zabezpečuje priedušnosť a limitovanú odolnosť pred penetráciou olejov.

Veľkosť
:
8", 9", 10", 11"
Balenie/Kartón
:
12/144


4342


Bezšvové protiporézne kevlarové rukavice, obojruké. PVC terčíky pre lepšie uchopenie a manipuláciu s predmetmi.

Veľkosť
:
7",8",9",10"


1341


Bezšvové kevlarové rukavice, obojruké. Výborné protiporézne vlastnosti, vhodné do stredne ťažkých podmienok.

Veľkosť
:
7", 8", 9", 10"


1341

2XXXXX


Bezšvíkový úplet z technologicky vyspelých vlákien, s nánosom HCT nitrilu na dlani a prstoch, odolnosť proti porezaniu 5.

Veľkosť
:
7 - 10
Balenie/Kartón
:
12/120


4542


Protiporezné pletené pracovné rukavice, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, s odolnosťou proti porezaniu triedy 5

Veľkosť
:
7 - 10


354xProtiporezné pletené pracovné rukavice, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, so zosilneným z hovädzej štiepenky v dlani a na prstoch, a odolnosťou proti porezaniu triedy 5.

Veľkosť
:
7 - 10


4542Protiporezné pletené pracovné rukavice, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, s PVC terčíkmi v dlani a na prstoch, a odolnosťou proti porezaniu triedy 5. 

Veľkosť
:
8 a 10


x54xProtiporezné pletené pracovné rukavice, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, so zosilnením z hovädzej štiepenky v dlani a na prstoch, zdvojenou vrstvou medzi palcom a ukazovákom, prekrytými špičkami prstov a odolnosťou proti porezaniu triedy 5.

Veľkosť
:
7 - 10


4542