Labels
  • polomasky
  • ochrana zraku
  • polomasky
  • kukly
  • topánky
  • obuv
  • kombinézy
  • rukavice
  • odevy
  • kombinézy

Ochrana sluchu - 3M:Pohodlné penové zátky pre opakované použitie

Mäkká hypoalergénná polyuretánová pena ponúka používateľovi maximálny komfort. Hladký povrch, odolný voči špine, skosená konštrukcia, vhodná do väčšiny ušných kanálikov.
3MTM 1110 so šnúrkou.

Norma EN
:
352-2:2002
Zníženie hladiny zvuku
:
37 dB (SNR)Jednorázové penové ušné zátky

Unikátny tvar zaručuje flexibilitu a nižší tlak na ušný kanálik, čo prináša väčšie pohodlie. Jemné prevedenie zaručuje nižší tlak a redukuje dráždenie vo vnútri ušného kanálika. Hladký povrch odolný voči znečisteniu.
Polyesterová šnúrka (1130) zabraňuje strate a umožňuje jednoduché uskladnenie, keď sa nepoužívajú.

Norma EN
:
352-2:2002
Zníženie hladiny zvuku
:
34 dB (SNR)Ušné zátky na viacnásobné použitie

Zátky 3MTM 1261 (bez šnúrky) a 3MTM 1271 (so šnúrkou) pre opakované použitie sú určené na vloženie do zvukovodu, aby znížili pôsobenie nebezpečných hladín hluku a hlasných zvukov. Unikátne prevedenie vonkajšej obruby pomáha udržať zátky na mieste, čím zvyšuje pohodlie užívateľa a zlepšuje ochranu. Mäkké zloženie zvyšuje komfort. Nové prevedenie držadla uľahčuje vkladanie zátok do uší. Krabička s uchytením na opasok pomáha udržiavať zátky na čistom a chránenom mieste. Polyesterová šnúrka (1271) znižuje riziko straty, zátky sú k dispozícii, keď ich potrebujete.

Norma EN
:
352-2:1993
Zníženie hladiny zvuku
:
25 dB (SNR)Ušné zátky na viacnásobné použitie

Zátky 3MTM 1281 (bez šnúrky) a 3MTM 1291 (so šnúrkou) pre opakované použitie sú určené na vloženie do zvukovodu, aby znížili pôsobenie nebezpečných hladín hluku a hlasných zvukov. Unikátne prevedenie vonkajšej obruby pomáha udržať zátky na mieste, čím zvyšuje pohodlie užívateľa a zlepšuje ochranu. Mäkké zloženie zvyšuje komfort. Nové prevedenie držadla uľahčuje vkladanie zátok do uší. Krabička s uchytením na opasok pomáha udržiavať zátky na čistom a chránenom mieste. Polyesterová šnúrka (1291) znižuje riziko straty, zátky sú k dispozícii, keď ich potrebujete.

Norma EN
:
352-2:2002
Zníženie hladiny zvuku
:
21 dB (SNR)Ušné zátky so spojovacím remienkom

Štýlový chránič sluchu s ramienkom pre optimálne priľnutie a maximálne pohodlie. Flexibilné ramienko sa jednoducho nasadzuje a je vhodné pre rôzne veľkosti hlavy, možnosť nosenia ramienka za hlavou alebo pod bradou. Veľmi nízka hmotnosť (13g).
1310 - ušné zátky so spojovacím ramienkom
1311 -
náhradné ušné zátky pre typ 1310

Norma EN
:
352-2:2002
Zníženie hladiny zvuku
:
26 dB (SNR)